Hakkımızda

Yepyeni Bir Sosyal İçerik Platformu…

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal içerik platformu olma yolunda ilerleyen NeDiyorduk.com ailesi yayın hayatına 2018’de başlayan genel içerikli bir bilgi sitesidir. İçerisinde her türden aradığınız içeriği rahatlıkla bulabileceğiniz bu sitede eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Ne Diyorduk, sizlere her daim en güncel, en özgün, en iyi ve en kaliteli içerikleri sunmaya özen gösteren bir sosyal içerik sitesidir.

Hayata dair, hobi – eğlence, sağlıklı yaşam, güzellik – bakım ve yemek tarifleri gibi farklı kategorileriyle birçok içeriği bünyesinde barındırmaktadır. Hayata dair bölümünde günlük yaşamdan, hobi & eğlence bölümünde çeşitli aktivitelerden, sağlıklı yaşam bölümünde alternatif tıbbın detaylarından, güzellik ve bakım bölümünde doğal güzellik tarifleri ve maskelerden, yemek tarifleri bölümünde ise en leziz tariflerden paylaşılan konuları okuyup güzel vakit geçirebilir, içerisindeki binbir çeşit bilgiden faydalanabilirsiniz.

NeDiyorduk.com çağımızın ihtiyaçlarına yönelik her tür içeriği ziyaretçilerini reklama boğmadan sunan ve içerik ağını günden güne genişleten bir sitedir. Aradığınız içerikleri kaliteli, özgün ve hızlı bir biçimde bulabileceğiniz NeDiyorduk.com’da eşsiz içerikleri keyifli bir şekilde okuyabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İçeriklerini deneyimli kadrosuyla üreten NeDiyorduk.com tecrübe edilmiş konulardaki bilgileri sizlere aktarmaktan her daim memnuniyet duyuyor. Hem erkeklere hemde bayanlara hitap eden içerikleriyle, her yaştan bireyin severek takip edebileceği bu site sizinde ilgi odağınız olacak. Tek yapmanız gereken elinize çayınızı, kahvenizi alıp siteye girmek ve bu güzel içeriklerin tadını çıkarmak.

Zaman içerisinde üyelik sisteminin de gelecek olması ziyaretçilere paylaşım yapma imkanı sunacak. Gelecek olan üyelik sistemi ile birlikte sevdiğiniz ve merak ettiğiniz içerikleri takip etmenin yanı sıra sizler de istediğiniz kategorilerde arzu ettiğiniz içerikleri paylaşabileceksiniz. Paylaşılan içerikleri oylayabileceğiniz gibi kendinize yepyeni bir platform oluşturarak sosyal çevrenizi de genişletebileceksiniz.

Sosyal medyadan da fazlasıyla beğeni toplayan bu site geleceğin bilgi paylaşım sitesi olmaya şimdiden kolları sıvadı bile. Tanıtıldığı alanlarda tam not alan NeDiyorduk.com çok hızlı bir şekilde gelişmeye ve ilerlemeye devam ederken sizler de eğlenerek okumak, okurken reklamlara boğulmamak istiyorsanız bu siteyi takip edebilir, sık kullanılanlara ekleyebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.